Enter Title

ساخت آینه تراش

برای ساخت آینه‌های تراش لازم است این آینه‌ها مراحلی را طی نمایند. در ابتدا طرح آینه تراش توسط متقاضی یا همان مشتری انتخاب می‌شود. این طرح توسط متخصصین در نرم افزار اتوکد اجرا می‌شود، پس از تایید مشتری جهت برش آن بر روی میز سی ان سی اقدام می‌شود.  برش آینه تراش توسط دستگاه‌های مخصوص برش انجام می‌شود و پس از تراش نسبت به پخ کردن لبه‌های آینه‌ها اقدام می‌کنند . پخ کردن لبه‌های آینه توسط دستگاه پخ کنی شیشه انجام می‌شود که از آن برای پرداخت و سنگ زنی گوشه‌های شیشه با ضخامت‌های مختلف و در اشکال متفاوت استفاده می‌شود. این دستگاه قادر است پخ‌هایی با زاویه‌هایی بین 0تا 45 درجه بزند. پس از پخ کردن لبه‌ها، آینه‌های برش خورده بسته‌بندی می‌شود و به محل برای نصب ارسال می‌گردند. آینه‌های تراش روی آینه‌هایی با ضخامت 2.5 تا 6 میل قابل اجرا است. آینه تراش را می‌توان با ضخامت تراش‌های متنوعی اجرا کرد اما توصیه می‌شود برای آینه‌هایی با ابعاد کوچکتر از تراش ظریفتر و آینه‌هایی با ابعاد بزرگتر از ضخامت تراش یا پخ پهن‌تر استفاده شود.


 


تحولی در دکوراسیون داخلی

اجرای زیبای آینه تراش در دکوراسیون داخلی شاید همان چیزی است که خانه شما به آن برای تغییر و تحول نیاز دارد.  این آینه با جلوه بصری بی‌نظیر خود تغییر و تحولی اساسی را در دکوراسیون خانه به وجود می‌آورد. شما می تواند از آینه تراش خورده در ابعاد بزرگ به شکل دیوارپوش یا در ابعاد کوچک به شکل تزیینات دیوار استفاده نمایید.

انواع آینه تراش

آینه‌های تراش به دلیل انعکاس زیبای تصویر در آنها قابل استفاده در هر جایی اعم از دیوار اتاق‌های پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و ... است همچنین از این آینه برای استفاده در آینه سرویس بهداشتی، حمام و حتی استفاده بر روی درب‌های شیشه ای استفاده می‌شود. استفاده از این آینه ها به سلیقه افراد بستگی و فضای مورد نظر آنها بستگی دارد. از آینه تراش خورده می‌توان استفاده‌های زیادی نمود.


اشکال آینه تراش

آینه تراش لوزی
آینه تراش آجری
آینه تراش نگینی
آینه تراش خشتی
آینه تراش مربعی
آینه تراش نیزه ای
آینه تراش نامنظم
آینه تراش حصیری
آینه تراش آکاردیونی