شیشه وایت برد

با افزایش هرچه بیشتر استفاده از شیشه در زندگی روزمره انسان، شاهد تغییر و تحول اساسی در متریال وسایلی که ساخته می‌شوند بوده‌ایم. امروزه استفاده از شیشه دامنه گسترده‌ای را در بر گرفته است؛ این دامنه حتی به بحث‌های آموزشی نیز کشیده شده‌است. شیشه به دلیل قابلیت‌های بسیاری که دارد از گذشته به عنوان حدفاصل درون و بیرون ساختمان استفاده می‌شده است. در عصر حاضر استفاده از شیشه به عنوان‌های مختلفی از جمله وسایل آشپزخانه، درب‌های بزرگ و کوچک، دیوارپوش، راه‌پله، حفاظ بالکون، پارتیشن و به کار می‌رود. با پیشرفت تکنولوژی یکی از استفاده‌های مکرر از شیشه، استفاده به عنوان تخته وایت‌برد می‌باشد. وایت‌بردهای شیشه‌ای یا شیشه وایت‌برد به دلیل برخورداری از مزایای بسیار از جمله: راحت نویسی، تمیزی در نوشتار، عدم فرسایش، جلوه بیشتر نوشتار و ... تبدیل به وایت‌برد مورد علاقه اساتید، معلمان، دانش آموزان و تمام کسانی که در کار خود با تخته وایت‌برد سروکار دارند شده است. با پیشرفت صنایع شیشه‌سازی این وایت‌بردها نیز به مرور پیشرفت نمودند. در حال حاضر وایت‌بردهای شیشه‌ای در دو نوع ساده و مغناطیسی در رنگ‌های مختلف در بازار موجود است که شما می‌توانید با استفاد از آنها ایده جدیدی را به فضاهای آموزشی خود بدهید.


 

استفاده از وایت برد شیشه ای

کالربرد یا وایت‌برد شیشه‌ای نسل جدید وایت‌بردها هستند که نسبت به وایت‌بردهای قدیمی مقاومتر، شیک‌تر و پرکاربردتر هستند. کالر بردها در منازل، مراکز آموزشی، دفاتر اداری و سایر مکان‌هایی که نیاز به تخته یا برد نوشتاری دارند کاربرد دارد.استفاده از وایت‌برد شیشه‌ای به خصوص شیشه وایت‌برد مشکی که می‌توان ‌با ماژیک سفید بر روی آن نوشت روز به روز در حال افزایش است.همچنین حضور وایت برد شیشه‌ای در منازل نیز روند رو به رشدی داشته است. این وایت‌بردها برای نوشتن برنامه‌های روزانه، هفتگی و ماهانه در مدل‌های مختلفی طراحی شده‌اند. 
خریدن یک وایت‌برد شیشه ای می‌تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که برای دفتر کار، کلاس و یا خانه خود انجام می‌دهید. این محصولات بسیار بادوام هستند، به راحتی تمیز می‌شوند و ظاهری مدرن دارند که در هر اتاق کاری علاوه بر کاربرد ظاهری جذاب را ایجاد می‌کند.

انواع وایت‌برد

در سالهای اخیر ابداع وایت‌برد شیشه‌ای باعث ایجاد تحول در فضاهای آموزشی شده است. این وایت بردها در ابعاد مختلف قابل نصب بر روی دیوار یا پایه های مخصوص هستند که امکان استفاده از آن را در هر فضا و مکانی فراهم می‌آورد. وایت‌بردها با کیفیت استاندارد در دو نوع بدون فریم و فریم‌دار در بازار موجود است که فریم آنها ممکن است فریم ام‌دی‌اف یا فریم آلومینیوم باشد.

مزایای وایت برد شیشه ای

وایت‌بردهای شیشه‌ای دوام بیشتری در مقابل ضربه، خط و خش و شکستگی دارند. این کالربردها قابلیت استفاده از انواع ماژیک وایت برد بدون نگرانی بابت به جا ماندن لکه‌های ماژیک را دارند. سطح آنها به آسانی پاک می‌شود و اثری از هیچ لکه‌ای باقی نمی‌ماند. به راحتی می‌توان از شستشو دهنده‌های شیمیایی برای تمیز کردن آنها استفاده کرد. دارای فرسایش و خوردگی بسیار کمتری نسبت به وایت‌بردهای قدیمی هستند. این وایت بردها در مقابل گرما به دلیل جنس سکوریت آنها بسیار مقاوم هستند.
تنها جنبه منفی وایت بردهای شیشه ای رفلکس شدید آنها نسبت به نور است به همین علت نمی‌توان از آنها در فضاهای نورانی و پرچراغ استفاده کرد. برای داشتن بهترین نتیجه از نوشتار بهتر است نور مکانی که وایت برد را در آن قرار می‌دهید را تنظیم نمایید.


Text/HTML

خرید وایت‌برد شیشه ای

بسیاری از مردم ایده داشتن یک وایت‌برد شیشه‌ای را برای نوشتن راحت‌تر مطالب‌شان دوست دارند اما نگرانی‌هایی از جمله: جنس شیشه ای آسیب پذیر آن مانع از خرید شده است. لازم است بدانید که وایت بردهای شیشه ای از شیشه سکوریت هستند که به آسانی شکسته نمی‌شوند و در صورت شکستن به قطعات کوچک با لبه‌های صاف که آسیبی وارد نمی‌کنند تبدیل می‌شوند.