شیشه خم

شیشه یکی از متریال‌های دوست داشتنی است که به دلیل انعطاف پذیری آن در مراحل پخت قابلیت‌های زیادی در اجرا دارد، علاوه بر آن ضد خش بودن و عدم فسادپذیری و اکسید شدن این متریال را در نظر مردم محبوبتر کرده است. در گذشته تنها ایراد شیشه مقاومت کم آن دربرابر ضربه و حرارت بود که باعث شکستن آن می‌شد. شکستن شیشه به قطعات بزرگ با لبه های برنده خطر امکان آسیب رساندن به انسان را در پی داشت. با پیشرفت تکنولوژی، صنایع شیشه سازی نیز پیشرفت و تحول عظیمی در ساخت شیشه داشته است. صنایع شیشه سازی، امروزه با استفاده از سکوریت کردن که نوعی سرد کردن ناگهانی شیشه پس از گرمادهی مجدد برای بالا بردن توان مقاومتی آن در برابر ضربه و حرارت است موفق به ساخت شیشه‌هایی با توان بسیار بالا شده است. در حال حاضر شیشه‌ها قابلیت استفاده در هر مکان و فضایی را دارند. یکی از مظاهر استفاده از شیشه استفاده آن در وسایل کاربردی در خانه مانند درب های بزرگ، میز، قفسه و حتی پارتیشن است. 

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم یکی از جلوه های بی نظیر استفاده از شیشه های فرم داده شد در مراحل پخت است. شیشه های خم زیبایی بینظیری دارند چرا که به همراه شفافیت، فرم‌های خاصی در آنها اجر می‌شود  که جلوه صد چندانی به آن می‌دهد. این اشکال در دکوراسیون داخلی و فضاهای ساختمانی قابلیت‌های زیادی را به طراحان می‌دهند. مراحل ساخت میز شیشه ای خم بدین گونه است که شیشه پس از پخت زمانی که هنوز سرد نشده است به وسیله اعمال فشار به آنها به شکل مورد نظر خم می‌شود. شیشه خم یک حالت آرامشی را در ببینده ایجاد می کند به همین علت استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. میز خم شیشه ای شکل مدرنی را به دکوراسیون خانه و دفتر شما می‌دهد.

 استفاده از میز شیشه ای خم در دکوراسیون

میز شیشه ای خم یکی از انواع شیشه‌های دکوراتیو هستند که در فضاهای روشن و بزرگ جلوه جذابی در دکوراسیون ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن این میزهای شفاف در فضاهای کوچک می‌تواند به بزرگتر جلوه دادن فضا کمک زیادی نمایند. این میزها به گونه‌ای هستند که ظاهرا فضایی را اشغال نکرده اند و فضای اختصاص یافته به آنها در نگاه اول به چشم نخواهد آمد. میزهای خم شیشه ای در ابعاد و اشکال گوناگون مطابق با نیاز مشتریان تهیه می‌شود و به دلیل سکوریت شدن، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند. در صورت شکستن، شیشه آنها به شکل دانه‌های ریزی با لبه‌های صاف که آسیب رسان نیستند خرد می‌شود.